LET'S GET TO NEXT.

LET'S GET TO NEXT.

O Experis

Experis je společnost, která Vám může nabídnout mnoho zajímavých věcí, mimo jiné i osobní i kariérní rozvoj, hodně zábavy, srandy a jídla. Nezáleží na tom, jestli jste už v náboru odborníků zběhlí nebo ne, díky pobočkám Experis Praha, Brno a Ostrava u nás určitě místo najdete. Zatím se podívejte s kým například spolupracujeme a jak to u nás vypadá.

KONZULTANTŮ A RESEARCHERŮ

OBSAZENÝCH POZIC ROČNĚ

LET NA TRHU

ŠÁLKŮ KÁVY DENNĚ SE SPECIALISTY Z RŮZNÝCH OBORŮ

Proč se přidat k Experis

Vypadá to bláznivě, ale práce přeci musí být i zábava!

Jak to u nás vypadá

Hrajeme tu takové puzzle – propojujeme zajímavé pracovní nabídky s talentovanými lidmi. Měníme lidem životy, protože jim otevíráme dveře k nové kariéře. Na juniorské pozice nehledáme jen firemní personalisty, vystudované psychology nebo výhradně zkušené recruitery.

Máme propracovaný systém vzdělávání a mentoringu a pokud nemáš zkušenosti s náborem, tak z tebe profíka uděláme. Začneš od základů a časem povedeš samostatně náborové zakázky. Ale pozor, podstatou práce není administrativa a posílání emailů. Potřebuješ mít obchodního ducha, nebát se zavolat do několika firem a přesvědčit HR manažera, že jsi pro jeho firmu vybral nejlepšího možného uchazeče.

Poznej svoje nové kolegy!

Co Ti nabízíme

Z

25 dní dovolené

Z

2 sickdays ročně

Z

2 Home Office měsíčně

Z

Flexibilitu - pracovní i časovou

Z

Top sourcingové kanály

Z

Recruitment Star - onboarding a vzdělávácí systém

Z

Kurzy AJ a její každodenní využití při práci

Z

Stravenky 80 Kč - vyber si papírové, nebo stravenkovou kartu

Z

Cafeteria systém - odměny za výročí ve společnosti, významné události, soutěže

Z

Mobil i pro soukromé účely

Z

Práci v nejmodernějším business centru v Praze - Florentinum

Z

skvělou dostupnost Florentina (metro B, C, Masarykovo nádraží pár kroků)

Z

Občerstvení na pracovišti - káva, čaj, ovoce, čokoláda

Z

Multisport kartu

Z

Slevu 10% do Bageterie Boulevard

Z

Slevu až 10 % na auta značky ŠKODA

Z

Slevu až 30 % na výrobky Olpran

Z

Zvýhodněné produkty Komerční banky

Z

Referral program

Z

Přátelský tým, srandu, týmové akce - formální i neformální, teambuildingy

Naše příběhy

Jan Šindelář

Jan Šindelář

Experis Executive Search Lead

Experis mi dává možnost kreativně uplatnit své schopnosti a zkušenosti pod záštitou zajímavé značky. Vzhledem k tomu, že jsem byl přímo u implementace této značky v ČR v roce 2012 a od té doby ji úspěšně používám, mám k ní tak trochu „otcovský“ vztah.
Práce v Experisu je pro mne o kvalitě a trochu jiném přístupu, než je v agenturách běžné. Zakládáme si na přátelském přístupu ke kandidátům i klientům. Naše práce je i o týmu a spolupráci. V Experisu jsem už od dob jeho vzniku, vlastně lze říct, že jsem ho pomáhal spoluvytvářet. Experis mi rostl a vyvíjel se před očima.

M: +420 739 348 798

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Pavlína Tlášková

Pavlína Tlášková

Senior Team Leader

Experis mě vždy lákal a zajímal, je pro mě stále novou výzvou! Pracuji na velmi dynamickém trhu, kde je potřeba okamžitě reagovat na změny u kandidátů i u klientů. IT je třeba vnímat jako živý organismus, který roste stejně jako malé dítě, které se vám mění před očima. Myslím, že v jiném oboru tento pocit není tolik patrný. Pokud to vnímáte jako výzvu a nikoliv jako překážku, jste náš člověk!Experis pro mě není pouhým zaměstnáním, ale ipracovní rodinou. V našich kancelářích na Florentinu panuje příjemná neformální atmostéra, střetávají se tu názory a zkušenosti různorodých lidí. Pracovat se musí srdcem! Začínala jsem na call centru, poté se přesunula na nábor finančních pozic a v současnosti vedu tým v IT sekci.

M: +420 702 159 022

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Jozef Maljaček

Jozef Maljaček

Team Leader/Senior Consultant

Když jsem se ucházel o pozici v Experisu, netušil jsem, jak velmi se můj život změní a že záhy začnu žít svůj český sen. Po nástupu na pozici seniorního rekrutéra jsem se dostal mezi lidi, kteří svou práci milují a inspirativním entuziazmem sobě vlastním mění lidem životy k lepšímu, protože jim otevírají dveře k lepší kariéře a kvalitnějšímu životnímu naplnění. V mém multikulturním týmu kupříkladu pracujeme na vzrušujících projektech z oblasti investičního bankovnictví, umělé inteligence, počítačového vidění, průmyslové robotizace/automatizace či strojového učení – pro tyto segmenty hledáme programátory, architekty, vedoucí týmů a mnoho dalších. Pokud chcete zažít prostředí, kde máte absolutní svobodu a neomezené možnosti stát se úspěšným a šťastným, pojďte mezi nás a splňte si i vy svůj vlastní český sen!

M: +420 734 283 469

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Aktuální volné pozice v Experis

Líbila by se ti práce u nás v Experis? Hledáme nové kolegy do Prahy a do Brna. Nepropásni svojí šanci na skutečně zábavnou práci!

IT Recruiter

Lokalita: Hlavní město Praha

Talent Sourcing Consultant

Lokalita: Hlavní město Praha

1.KOLO - HR/Branch Manager nebo Teamleader - setkání popovídání u kafe/čaje/vody

i

2.KOLO - PAPI testy - 2 x 15 minut, vyplnění lehkých otázek v klidu doma, výsledek poskytujeme ;)

v

3.KOLO - Setkání s Experis Lead nebo diskuse s týmem CPP

Experis Praha

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha

Experis Brno

Nové Sady 25

602 00 Brno