System Admin – Junior i senior do mladého týmu

Do malé společnosti s neformální přátelskou atmosférou, která vyvíjí IPTV platformy, hledáme juniorního i seniorního Systémového admina, který zapadne do mladšího a pohodového týmu. Budeš se podílet na vývoji aplikací pro koncové uživatele, které fungují na OTT/IPTV nebo HYBRID platformě a zahrnují kompletní systém zpracování a distribuce streamů Unicast / Multicast a Broadcast, dále uživatelské aplikace a správu zákazníku.

POPIS POZICE

Na starost budeš mít

  • Budeš mít na starost správu systémů a aplikací pro streamování
  • Spravovat a propojovat platformy a servery
  • Architektura LXD (clustery) na Linuxu (Debian)
  • Verzování a kódování a zpracovávání tasků v Gitlabu
  • Nasazování přes Gitlab-ci
  • Monitoring přes Prometheus & Grafana & Pagerduty / Mattermost

PROFIL KANDIDÁTA

Výhodou bude

  • Znalost networkingu
  • Zkušenosti s LEMP, MySQL, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, HaProxy
  • Výhodou bude zkušensot s HA a service clustering

NABÍZÍME

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost HO
  • Příspěvek na stravování
  • Kanceláře v rodinném domku kousek od metra Háje s dobrým parkováním
  • Pondělní Standupy formou snídaní
  • Pohodová atmosféra a skvělý tým
  • Zázemí malé rodinné firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Infrastructure

Váš konzultant

David Veverka