Specialista IT bezpečnosti – vhodné i pro juniory – Mladá Boleslav

Do mezinárodní ICT společnosti hledáme specialistu v oblasti IT bezpečnosti, který se stane součástí našeho týmu. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, které baví IT. U nás budete vytvářet kompletní ICT řešení a inovativní technologie, které mění svět k lepšímu.

POPIS POZICE

  • Podílet se na návrhu a zajištění bezpečnostních standardů pro jednu z největších firemní sítí v ČR
  • Analýza a zpracování IT bezpečnostních požadavků
  • Posouzení a následné zpracování požadavků v oblasti síťové bezpečnosti (proxy/webfiltering/firewall).
  • Podílet se na vyšetřování IT bezpečnostních incidentů
  • Sledování bezpečnostní situace a aktuálních zranitelností ve světě
  • Komunikace a spolupráce s ostatními IT útvary
  • Komunikovat s uživateli a řešit jejich požadavky

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v IT, zaměření na oblast bezpečnosti/praxe v IT výhodou
  • Znalost základních síťových, aplikačních protokolů, znalost OS Windows
  • Základní přehled o kybernetické bezpečnosti
  • Základní znalost programování výhodou
  • Znalost angličtiny na úrovni komunikace s kolegy (B2)
  • Dobré analytické schopnosti
    • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem
    • Zkušenost se správou podnikové sítě výhodou

NABÍZÍME

  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone nebo Android, je to na vás. Každé dva roky dostanete příspěvek 15 400 Kč na nový, když budete chtít
  • Roční odměnu ve výšce 15% v závislosti od plnění firemních cílů
  • Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně – služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy
  • MultiSport kartu pro vás, pro doprovod i dítě – volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a služeb produktů – našich vlastních i desítek našich partnerů
  • Stravenkový paušál
  • Zdravotní péči ve smluvním zdravotním centru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Mladá Boleslav

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na Multisport kartu

Váš konzultant

Yuliia Shevtsova